Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Üreticiler:
Renk

Cam Malzemeleri

Cam Malzemeleri

En Kaliteli ve güzel Cam Malzemelerini Bu Kategoride Bulabilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
25cc-hasırlı lavanta şişesi
İsteğe Göre Farklı Renklerde Hazırlanabilir.  İçinde istege göre lavanta yada kolonya vardır. İsim Etiketi Yapılmaktadır (Ücretsizdir). Mıknatıs (Magnet) Yoktur. ..
3.50₺
BALON ŞİŞE
50 cc balon şişe *Minimum sipariş miktarımız 80 adettir. *Ürünler istediğiniz renklerde ve tasarımlarda hazırlanabilir. *Kargo alıcıya aittir.Anlaşmalı kargomuzla gönderim yapılır. ..
1.75₺
Bardak Mum Büyük Boy
Bardak Mum Byük Boy (Kokusuz) Asetat kutulu Hacim: 160cc  Ebat : Yükseklik : 80mm -  Genişlik: 60mm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 G..
9.00₺
Bardak Mum Küçük Boy
Bardak Mum Küçük Boy (Kokusuz) Asetat kutulu Hacim: 65cc  Ebat : Yükseklik : 60mm -  Genişlik: 46mm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslim..
7.00₺
Cam Kubbeli Lokumluk
Cam Kubbeli Lokumluk Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişlerinizde Firmamızı Arayabilirsiniz 212 659 8779..
5.50₺
Cam Lokumluk Altın
İcersine Şeker, Lokum, çikolata veya Kuruyemiş Koyulabilen Cam Lokumluk Altın Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. ..
5.50₺
Cam Lokumluk Gümüş
İcersine Şeker, Lokum, çikolata veya Kuruyemiş Koyulabilen Cam Lokumluk Gümüş Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılm..
5.50₺
Elips Kral Tacı şişe
Elips şeklinde altın kapaklı Kral Tacı şişe ..
2.25₺
Füme Cam Kubbeli Lokumluk
Füme Cam Kubbeli Lokumluk Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişlerinizde Firmamızı Arayabilirsiniz 21..
5.50₺
Gaz Lambası
Gaz Lambası  Boyut:11x3,5cm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersende Yapılmaktadır. Acil Siparişlerinizde Firmamızı Arayabilirsiniz&nbs..
8.00₺
İksir Kolonya Şişesi
İksir Kolonya şişe Modeli Boyut : 22cm içinde Kolonya Yoktur Kırılmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3..
5.00₺
İksir Kolonya Şişesi Baskılı
Baskılı iksir Kolonya Şişesi Boyut : 22 içinde Kolonya Yoktur Kırılmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat ..
5.50₺
İksir Kolonya Şişesi Güllü
İksir Kolonya Şişesi Güllü Boyut : 22cm içinde Kolonya Yoktur Kırılmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. ..
5.50₺
İksir Kolonya Şişesi Tuğralı
Baskılı büyük iksir Kolonya Şişesi   Boyut : 22cm içinde Kolonya Yoktur Kırılmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Kapıda Ödemeli Olarak Satı..
5.00₺
Kavuklu Renkli Kolonya Şişesi
Kavuklu Renkli Kolonya Şişesi İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. ..
5.00₺
Kırmızı Büyük Cam Kubbeli Lokumluk
Kırmızı Büyük Cam Kubbeli Lokumluk Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişlerinizde Firmamızı Arayabili..
9.00₺
Kırmızı Cam Kubbeli Lokumluk
Kırmızı Cam Kubbeli Lokumluk Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişlerinizde Firmamızı Arayabilirsiniz 212 ..
5.50₺
Kız Kulesi Kolonya şişesi 210 CC
Kız Kulesi Kolonya şişesi Ebat: 210cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabi..
3.50₺
Kolonya Şişesi "Tombul"
Tombul Kolonya şişesi Ebat: 340cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabilirs..
3.50₺
Kolonya Şişesi Büyük Vazo
Büyük Vazo Kolonya şişesi   Ebat: 4300cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz i&cced..
3.75₺
2 yorum yapılmış.
Kolonya Şişesi İzmir Saat Kulesi
İzmir Saat Kulasi Kolonya şişesi Ebat: 210cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı ..
3.75₺
Kolonya şişesi Kaftan
aftan Kolonya Şişesi Ebat: 250cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabilirsi..
3.50₺
Kolonya Şişesi Kral Tacı
Kral Tacı Orta Boy Kolonya Şişesi Ebat: 120cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı..
3.00₺
2 yorum yapılmış.
Kolonya Şişesi Küçük Eyfel
Eyfel Kulesi Kolonya Şişesi Ebat: 160cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Araya..
3.75₺
Kral Tacı Kolonya Şişesi
Kral Tacı Küçük Kolonya şişesi Ebat: 60cc Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz iç..
2.50₺
Kristal Kubbeli Bardak Mum
Kristal Kubbeli Bardak Mum (Kokusuz) Asetat kutulu Hacim: 50cc  Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Sipari..
9.00₺
Kristal Kubbeli Kolonya Şişesi
Kristal Kubbeli Kolonya Şişesi İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. ..
4.00₺
Kristal Kuğ
Kristal Kuğ  Boyut:4x4cm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabilirsiniz..
1.60₺
Kristal şekerlik
Ürün boyutu 8 cmdir kristal cam üründür Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Whatsapp numaramız: 533 959 877..
8.00₺
Kubbeli Ayaklı Bardak Mum
Kubbeli Ayaklı Bardak Mum (Kokusuz) 1 Adet Fiyatıdır. Asetat kutulu Hacim: 50cc  istege göre süsleme ve isim etiketi yapılabilir. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilir..
15.00₺
Kubbeli Bardak Mum
Kubbeli Bardak Mum (Kokusuz) Asetat kutulu Hacim: 50cc  Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içersinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz..
8.00₺
Kubbeli Büyük Bardak Mum
Kubbeli Bardak Mum (Kokusuz) Asetat kutulu Boyut : 13 cm ( tepelik dahil ) Genişlik: 6,5 cm Hacim: 160cc  Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile ..
15.00₺
Kubbeli cam lokumluk
İsteğe Göre Farklı Renklerde Hazırlanabilir.  İçinde 3 adet badem şekeri vardır. İsim Etiketi Yapılmaktadır (Ücretsizdir). Mıknatıs (Magnet) Yoktur. Kapıda Ödemel..
9.00₺
Kubbeli Kavanoz 105 cc
Kubbeli Kavanoz 105 cc Boyut:5x13cm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabili..
5.00₺
Kubbeli Kavanoz 40cc
Kubbeli Kavanoz 40cc Boyut:4x5cm Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. Acil Siparişleriniz için Firmamızı Arayabilirsi..
4.50₺
Kubbeli Kavuklu Kolonya Şişesi
Kubbeli Kavuklu Kolonya Şişesi Ebat:120cc İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. ..
5.00₺
Kubbeli Kolonya Şişesi
Kubbeli Kolonya Şişesi Ebat : 80 cc İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır.    ..
5.00₺
Kubbeli Kolonya Şişesi Altın
En Güzel Kubbeli Kolonya Şişesi Altın İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. ..
5.00₺
Kubbeli Kolonya Şişesi Gümüş
En Güzel Kubbeli Kolonya Şişesi Gümüş İçinde Kolonya Yoktur. Kapıda Ödemeli Olarak Satın Alabilirsiniz. Teslimat 3 ile 5 Gün içinde Yapılmaktadır. ..
5.00₺
Kubbeli süslü Kolonya Şişesi
İsteğe Göre Farklı Renklerde Hazırlanabilir.  İçinde renkli kolonya vardır. İsim Etiketi Yapılmaktadır (Ücretsizdir). Mıknatıs (Magnet) Yoktur. Kapıda Ödemeli Ola..
9.00₺